1. דף הבית
  2. הבוגרים שלנו ממליצים

הבוגרים שלנו ממליצים

בחרתי ללמוד את התחום כי: בחרתי ללמוד את תחום הפסיכותרפיה כי תמיד נמשכתי אל התלמידות ה'מאתגרות'. חשתי את המצוקה שלהן ורציתי לעזור. חשתי אוזלת יד כי ידעתי שאין לי את הכלים להעניק סיוע באמת. קיוויתי שיום אחד, "כאשר הילדים יגדלו" אלך ללמד פסיכותרפיה ואוכל להגשים את חלומי, מרכז ינ.ר היו שליחים טובים להגשמת החלום.
כיום: תוך כדי הלימודים כבר התחלנו לטפל במקרים קלים יחסית. כיום אני מטפלת בשיטת CBT בקליניקה פרטית בביתר ובקליניקה של האגודה בירושלים. אני עוזרת לנשים ונערות המתמודדות עם קושי רגשי או מחשבות מציקות להשיב לעצמם את שמחת החיים ולחיות חיי סיפוק והגשמה עצמית. כאשר אני מצליחה ליצור קשר חיובי עם מטופלת, וכשאני משקפת לה את דבריה והיא עונה "בדיוק! בדיוק כך אני מרגישה", אני מקבלת תחושת שליחות 'לתת לה יד' ולהובילה לחוף מבטחים. בסייעתא דשמיא, כשאני רואה אנשים רבים כל כך שהתמידו בטיפול והשיבו לעצמם את שמחת החיים, יש לי תחושת סיפוק אדירה.


בת שבע אדלר

בוגרת לימוד טיפול בCBT במרכז י.נ.ר. מטפלת מוסמכת | בוגרת לימודי

התחום שלה

מטפלת זוגית ופרטנית, בעלת קליניקה פרטית לנשים וזוגות בישוב רבבה בשומרון וכן מטפלת בקליניקה בפתח תקווה. מטפלת ב- CBT ובגישה זוגית מערכתית, מרצה בי.נ.ר.

בחרתי ללמוד את התחום כי: כחלק מעיסוקי כמדריכת כלות וכמנחת סדנאות לאמהות פגשתי בצורך גדול בעבודה זוגית ובעבודה פרטנית עם נשים. בחרתי ללמוד ייעוץ נישואין ומשפחה וכןCBT במטרה לקבל כלי עבודה קוגניטיביים – התנהגותיים.
השתלבתי בצוות המרצים של י.נ.ר ופתחתי קליניקה פרטית פעילה, ואני זוכה לסייע לזוגות להרבות אהבה, שמחה ושלום ביניהם.

ההמלצה אישית שלי: התשוקה למקצוע ואהבת האדם הם הבסיס לעבודה עם אנשים. מטפל צריך ענווה גדולה בפני כל אדם, למידה מתמדת, וסבלנות לדרך שמביאה לתוצאות


דקלה טלר

בוגרת מרכז י.נ.ר וחברה באגודת היועצים והמטפלים במשפחה בישראל | בוגרת לימודי

התחום שלה

במהלך העבודה שלי עם ילדים, נוכחתי לראות שלתא המשפחתי יש חלק משמעותי בתהליך הצמיחה של הילד. מחלוקות בין בני הזוג משפיעות על התנהגות הילד הן מבחינה רגשית והן מבחינה לימודית, ואם לא מזהים את שורש הבעיה אז כנראה שגם הפתרון לא יצליח. בחרתי בלימודי הכשרה לייעוץ נישואין ומשפחה במרכז י.נ.ר שהוא המקום הכי מקצועי במגזר הדתי והחרדי.
כיום אני:
יועץ זוגי במטרה לעזור לזוגות לבנות את התא המשפחתי בצורה נכונה, מכבדת ומכילה כי לבית בריא יש ילדים בריאים, וגם אם יש קושי לילד אז אם הבית בריא יותר קל לעזור לילד. דרך הראייה הרחבה כיועץ הצלחתי לשלב ראיה מערכתית יותר בעבודתי במסגרת המיזם של שבילי הגמרא. היום, כאשר הורים מפנים אלי ילד "עם קשיים" בלימודים, אני מזהה גם את ההשפעה של הקשר הזוגי ומכוון את ההורים לתהליך של יצירת אוירה מיטיבה שתסייע לבנם להצליח.


אבי טל דמתי

יועץ נישואין ומשפחה | בוגר לימודי

התחום שלו

תחום עיסוק לפני הלימודים: למדתי כ - 10 שנים בכולל ועסקתי במקביל בחניכה עם נוער מתקשה

בחרתי ללמוד את התחום כי: אני מאמין שהבחירות בתחומי העיסוק שלי ובשליחות חיי מכוונים מאת ה' על פי הכישורים והיכולות שנתן לי. הבחירה ללמוד ייעוץ חינוכי והנחיית הורים באה לאחר התבוננות פנימית ונטיית הלב של שנים רבות. כמובן לאחר שאלת רב עם מרן ראש הישיבה ר' אהרן יהודה לייב שטיינמן זצוק"ל שאמר לי בזה הלשון " לך ללמד ילדי ישראל ותעסוק בחינוך ותראה ברכה רבה". אני מרגיש מחובר לעיסוקים שלי ושמח בבחירותיי ומבקש בכל יום מבורא עולם להיות שליח ראוי והגון.

כיום: אני עוסק בייעוץ חינוכי במסגרת תיכונית ישיבתית לנוער מתמודד, מנחה הורים וקבוצות מטעם גופים שונים במסגרות חינוך וברשויות מקומיות, ומדריך שפ"י למצבי חירום ומניעת אובדנות. דוקטורנט במדעי החברה, יזם ופעיל חברתי, מנהל את פורום מנחי הורים של מרכז י.נ.ר וחבר באיגוד היועצים והמטפלים. בחלק השני של היום אני מקבל מטופלים בקליניקה ומרצה בקריה האקדמית אונו ובמכון אחיה. במהלך השנים רכשתי תחומי ידע נוספים כגון הנחיית הורים, הנחיית קבוצות וטיפול בילדים ונוער בסיכון. הכשרות נוספות כגון NLP ,CBT תחום פגיעות ומניעת אובדנות, טיפול משפחתי ועוד.


אוריאל בלמס M.A

יועץ חינוכי, מנחה הורים וקבוצות מדריך שפ"י - משרד החינוך | בוגר לימודי

התחום שלו

דברו איתנו...
צריכים עזרה?
מרכז י.נ.ר בוואטסאפ
שלום...