מי אנחנו?

מרכז י.נ.ר מקיים מזה 23 שנים תכניות להכשרת אנשי מקצוע בתחומי ההנחיה, הייעוץ והטיפול בקרב הציבור הדתי והחרדי על כל גווניו. זאת מתוך מטרה להכשיר יועצים ומטפלים מתוך הקהילות השונות למתן מענה הולם ומקצועי לכלל האוכלוסייה בישראל.

 מרכז י.נ.ר חרט על דגלו לחזק את תחום הנישואין והמשפחה מתוך ידיעה שבמערכת משפחה המבוססת על יציבות ותפקוד הולם מצויים המרכיבים הדרושים לצמיחה אישית ולריפוי חברתי. משפחה המאפשרת אווירה תומכת העונה על צרכים פיזיים ורגשיים של ילדיה, תאפשר להם התפתחות בריאה ומאוזנת, וההפך, התערערות המבנה המשפחתי והעדר אווירת ביטחון ותמיכה משמשים תרבית להצמחת תחלואה אישית וחברתית.

במסגרת תכניות ההכשרה משתלבים תלמידי ובוגרי המרכז בעבודה מעשית מודרכת ומעניקים שירותי ייעוץ וטיפול לחברה ולקהילה.

מרכז ינר מקיים מגוון שיתופי פעולה בהכשרות, השתלמויות וסדנאות במגוון תחומים לעמותות, מוסדות וארגונים בהתאם לקהל היעד וצרכי הארגון.

מרכז י.נ.ר הוא מרכז לימודים של האוני’ הפתוחה ובו מתקיימות תכניות לתואר ראשון. הלימודים מתקיימים בקבוצות מובנות תוך מעטפת רחבה של סיוע וליווי אישי לכל סטודנט.

= אודות

אודות מרכז ינר

החזון שלנו:

לפעול לחיזוק וביסוס תא הנישואין והמשפחה בישראל, זאת על ידי הקמת והפעלת מרכז לימודים למקצועות ההדרכה, הנחיה, ייעוץ וטיפול לפרט, לזוג ולמשפחה. בנוסף, לפעול למניעת קשיים ובעיות ומתן כלים והדרכה לבניית חיי משפחה יציבים.
לאפשר לבעלי כישורים ויכולות ללימוד תחומים טיפוליים ולקבל הכשרה מקצועית תוך הבנת הצרכים של האוכלוסייה הדתית והחרדית, ולסייע ללומדים על ידי הענקת מלגות.
ליצור מגוון רחב של יועצים ומטפלים מכל רחבי הארץ והעולם שיעניקו את שירותיהם בקהילת השונות, הן על ידי עבודה פרטנית והן על ידי השתלבות במוסדות ובגופים רלבנטיים לתחומי הכשרתם.

אופי הלימוד וקהל היעד:

תכניות הלימוד מועברות בשילוב של ידע מקצועי ופראקטיקה מעשית, וכוללות ליווי והדרכה.

דרישות הלימודים והסגל האקדמי מותאמים לדרישות מוסדות אקדמיים להשכלה גבוהה. בנוסף לכך, התכנים והמרצים עוברים פיקוח של הועדה הרוחנית של המרכז, וכך מקיים המרכז לימודים גבוהים המותאמים למגזר התורני.

יישום והשתלבות בשוק העבודה:

למרכז י.נ.ר למעלה מ 10,000 בוגרים, גברים ונשים.

בוגרי המרכז, עוסקים בתחומי הכשרתם הן באופן פרטני והן על ידי השתלבות בגופים ומוסדות רלבנטיים.

בוגרי התכניות, מתקבלים כחברים באגודת היועצים והמטפלים במשפחה בישראל בהתאם לקריטריוני הקבלה של האגודה, במסגרתה הם מקבלים פרסום, הפניות, הזמנה לימי עיון והכשרות מקצועיות ועוד.

האגודה דואגת לשמירה על האינטרסים המקצועיים של החברים ומעניקה לחברים הטבות שונות.

מעל להכל, מעניקה האגודה גב מקצועי וקשת רחבה של תמיכה לחברים וביניהם ייעוץ משפטי, הדרכות ועוד.

מה תרצו לחפש?